MODRÉ HORY

„Tatry máme radi. Vraciame sa do nich pravidelne, a taktiež, keď tu máme hudobníkov zo zahraničia, s ktorými práve mierime na východ, tak Tatry sú našou stálou medzi zastávkou. Niektorí ich už poznajú a tešia sa do Tatier, iní o nich počujú prvýkrát práve od nás a hneď si ich zamilujú.

Tatra Flowers vnímame od ich začiatku, páči sa nám, že niečo také vzniklo a o to viac nás potešilo, že tento rok môžeme byť súčasťou, a to hneď dvakrát. Na poobedný akustický koncert na Hrebienku sa veľmi tešíme, Roland si zaspomína na svoje detstvo, keď sa na Hrebienku dalo ešte lyžovať a Bene zas na svoju minuloročnú silvestrovskú sánkovačku s čelovkou na hlave. Lyrik sa zas nevie dočkať, keď si medzi dvoma koncertmi pôjde s Benem v Tatrách zabehať.

Poobede akustické Modré hory, kde nám vypomôžu Michal Šelep a Ľuboš „Ežo“ Ambrozai a večer rock-n-roll v Humne. Tam to už bude hučať a búchať ako sa na klubový koncert sluší a patrí. A že pódium budú zdielať s Brančim je už len čerešnička na torte. Tatra Flowers, vidíme sa čoskoro!“