MILAN ANDRÉ

„Na Tatra Flowers sa srdečne teším a teším sa, že takéto podujatie existuje. Keď som bol malý chlapec, chodili sme na Slovensko každé prázdniny a ja som chodil do Tatier každý rok na 2 týždne do tábora. Mám z toho iba matné spomienky, nepamätám si vôbec konkrétne miesta, Tatry vlastne nepoznám. Takže bude to krásna príležitosť, ako si tie spomienky oživiť a pripomenúť si detstvo. Teším sa na vás na Skalnatom plese, kde odohrám svoj koncert a vypočujem si aj s mojich kamarátov Shinu a Daniela z Longital.“

Nepriehliadnuteľný talent a charizma. Milan André sa narodil a vyrastal v Kanade matke Slovenke a otcovi Afroamerického pôvodu. Momentálne ho osud zavial „domov“, na Slovensko, kde vydal svoj album s priliehavým názvom Who Am I.

Jeho nádherný horko potemnelý hlas a výborná hra na akustickej gitare vytvárajú spojenie, aké sa vyskytne raz za čas. V zdanlivo jednoduchých piesňach sa ľahko dotkne srdca a už nepustí. Folk a pop sa premiešavajú v zaujímavých aranžoch, ktoré zostávajú znieť v ušiach poslucháčov ako povedomá pieseň, vynárajúca sa niekde z hĺbky pamäte.