PARKOVANIE

Festivaloví návštevníci, ktorí prídu autom, môžu využívať štandardné, označené parkovacie miesta v celých Vysokých Tatrách.
Organizátori festivalu nie sú prevádzkovateľmi existujúcich parkovísk a ich využitie sa riadi pravidlami a cenníkmi, na ktoré organizátori nemajú dosah. Viac informácii o cenách a lokalitách parkovísk nájdete aj na stránke TIK.

Ak sa v sobotu 2. septembra chystáte na Štrbské Pleso zažiť vystúpenia SĽUKu a Jany Kirshner, skúste to bez auta, jednoducho a príjemne :o)

Zaparkujte svoje auto kdekoľvek nižšie a užite si Tatry bez stresu s dopravou električkou smerom od Popradu, alebo od Tatranskej Lomnice, alebo zubačkou z Tatranskej Štrby.
Všetky cestovné poriadky nájdete tu: DOPRAVA

V sobotu 2. septembra bude vytvorené bezplatné záchytné parkovisko v obci Tatranská Štrba, z ktorej sa jednoducho dopravíte na lokalitu Štrbské Pleso – Mostíky zubačkou TEŽ.

Návštevníkov prosíme o spoluprácu a dodržiavanie pokynov organizátorov a polície, ktorí budú usmerňovať dopravu vo festivalových lokalitách, aj na špeciálne pre tento deň vybudované parkovisko v Tatranskej Štrbe.

Zoznam a kapacita parkovacích plôch pre návštevníkov v lokalite Štrbské Pleso – Mostíky:
Parkovisko Bežecké trate – 300 miest
Parkovisko pri Patrii – 28 miest
Parkovisko pri ŠKP – 28 miest
Centrálne parkovisko – 294 miest
Parkovisko autobusová stanica – 61 miest + 11 autobusov
Parkovisko Ovruč – 100 miest
Parkovisko – cesta na Popradské pleso – 100 miest
Parkovisko pri Malom jazere – 60 miest
Parkovisko pri penzióne Pleso – 43 miest

Spolu približne 1014 parkovacích miest pre osobné vozidlá a 11 parkovacích miest pre autobusy

stiahnutmapu