Zuzana Mikulcová

„Tatry ako majestát Slovenska, na chrbte nesúci rôzne ľudské osudy a príbehy, ale napriek tomu darujúci vždy krásu, lásku, pokoj a zážitky. To sú Tatry.

Aktívne som vnímala už minulý ročník a je pre mňa veľkou radosťou, že práve na Tatra Flowers predstavím svoj nový album Dievča, ktorý pripravujeme s chlapcami už niečo vyše roka, a ktorý vyjde už v októbri tohto roku.

Teším sa na Vás 1. septembra v parku v Tatranskej Lomnici.“

Pochádza z Rimavskej Soboty, vyštudovala Pražské konzervatórium a momentálne študuje VŠMU v Bratislave. Žánrovo autorský projekt speváčky Zuzany Mikulcovej spája slovenské texty s pop-soulom a s prvkami elektronickej hudby. Za 4 roky pôsobenia nahrala s kapelou debutový album „Slová“ s podporou Hudobného fondu a Slovenskej jazzovej spoločnosti, vystúpila ako predskokanka Lise Simone aj Jamesovi Bluntovi. Predstavila sa na festivaloch Pohoda, Bratislavské Jazzové dni, v televíznom projekte Advent 2016 na RTVS, a ako hudobný hosť vystúpila v relácií Trochu inak v SND. V roku 2010 sa stala „Novou tvárou slovenského jazzu“. Sme radi, že vám ju môžeme predstaviť aj na Tatra Flowers 2018.