Michal Matejčík

„Po angažmánoch na Symphonica Tour s Georgom Michaelom či pre Depeche Mode si človek s harfou len ťažko dokáže predstaviť výšiny znamenajúce návrat k sebe, návrat k prírode.

Po stretnutí s organizátormi festivalu Tatra Flowers som opäť začal veriť, že sú miesta dosiahnuteľné len na krídlach anjelov. Pre mňa sú nimi naše Tatry, kde budem môcť odohrať počas Tatra Flowers pre mňa výnimočné koncerty. Prvý bude zameraný na prierez harfovej hudby posledných 400 rokov.

Pozývam vás však aj na koncert Tribute to Depeche Mode, na ktorom budú znieť ich skladby v úprave pre harfu sólo. Svoje koncerty v Tatrách odohrám na krásnych miestach, kde harfa znie najkrajšie a najintímnejšie. V Evanjelickom kostole v Tatranskej Lomnici a v sále Hoepfner Hotela Grand v Starom Smokovci.

Po tlačovej konferencii Tatra Flowers som absolvoval milý rozhovor s manažérkou Janky Kirschner, Lindou. Som Jankin veľký fanúšik, mám rád jej tvorbu, tak možno sa dočkáme zaujímavého nového projektu.

Teším sa na stretnutie s vami v Tatrách.“

Michal Matejčík

Na koncerty Michala Matejčíka si kvôli obmedzenej kapacite miest treba vyzdvihnúť voľné vstupenky v infocentre na Štrbskom Plese od štvrtka do nedele, jeden človek môže dostať max. 2 lístky.