1.9. FRIDAY

12:00-13:00

Peter Hámor

Koruna Zeme
12:00-13:00

Genius Locci

12:00-13:00

WoodPack Brothers

12:30-13:30

Billy Barman

and the girls…in silence!
13:00-14:00

Stroon

13:30-14:30

Vrbovskí Víťazi

14:00-15:00

Peter Hámor

Himalayadventure MMXVII – Dhaulágirí
14:00-15:00

Paper Moon Trio

14:00-15:00

Carpet Cabinet

15:00-16:00

Bulp

16:00-17:00

Lucia Lužinská

19:00-20:00

Michal Matejčík

Tribute to Depeche Mode
11:00-16:00

TANAP zóna

Show by: STAGES | DAYS

2.9. SATURDAY

12:00-13:00

Lucia Lužinská

12:00-13:00

Genius Locci

12:30-13:30

Mucha Quartet

13:30-14:30

Katarína Máliková

14:00-15:00

Marina & The Kats

14:00-15:00

Valér Miko Trio

15:00-17:30

Charity auction

16:00-17:00

Vrbovskí Víťazi

16:00-17:00

Michal Matejčík

Klasika
17:30-19:00

SĽUK

Krížom-Krážom
17:30-18:30

Peter Lipa

19:30-20:30

Jana Kirschner

Standalone performance
with SĽUK participation
11:00-16:00

TANAP zóna

3.9. SUNDAY

12:00-13:00

Juraj Raši - Hang Drum

12:00-13:00

Pavol Barabáš

Stopy na hrebeni
12:00-13:00

Dalibor Karvay

12:00-13:00

Mucha Quartet a Iva Bittová

13:00-13:50

WoodPack Brothers

13:00-14:00

Peter Luha

13:00-14:00

Michal Matejčík

Tribute to Depeche Mode
13:30-14:30

Paper Moon Trio

14:00-15:00

Pavol Barabáš

Sloboda pod nákladom
14:00-15:00

Katarína Máliková

11:00-16:00

TANAP zóna

Zobraziť podľa: PÓDIÍ | DNÍ

1.9. FRIDAY

12:00-13:00

Peter Hámor

- film Koruna Zeme

Štrbské pleso - filmový stage

12:00-13:00

Genius Locci

Hrebienok

12:00-13:00

Woodpack Brothers

Skalnaté pleso

12:30-13:30

Billy Barman

a dievčatá...potichu!

Téryho chata

13:00-14:00

Stroon

Štrbské pleso - filmový stage

13:30-14:30

Vrbovskí Víťazi

Skalnaté pleso

14:00-15:00

Peter Hámor

- film Himalayadventure MMXVII – Dhaulágirí

Štrbské pleso - filmový stage

14:00-15:00

Paper Moon Trio

Hrebienok

14:00-15:00

Carpet Cabinet

Park Tatranská Lomnica

15:00-16:00

Bulp

Štrbské pleso - filmový stage

16:00-17:00

Lucia Lužinská

Park Tatranská Lomnica

19:00-20:00

Michal Matejčík

Tribute to Depeche Mode

Kostol Tatranská Lomnica

11:00-16:00

TANAP zóna

Popradské pleso

2.9. SATURDAY

12:00-13:00

Lucia Lužinská

Hrebienok

12:00-13:00

Genius Locci

Skalnaté pleso

12:30-13:30

Mucha Quartet

Téryho Chata

13:30-14:30

Katarína Máliková

Skalnaté pleso

14:00-15:00

Marina & The Kats

Hrebienok

14:00-15:00

Valér Miko Trio

Hrebienok

15:00-17:30

Charitatívna dražba

Park Tatranská Lomnica

16:00-17:00

Vrbovskí Víťazi

Štrbské pleso - Mostíky

16:00-17:00

Michal Matejčík

Klasika

Kostol Tatranská Lomnica

17:30-19:00

SĽUK

Krížom-Krážom

Štrbské pleso - Mostíky

17:30-18:30

Peter Lipa

Park Tatranská Lomnica

19:30-20:30

Jana Kirschner

Samostatný koncert obohatený
o zapojenie SĽUKu

Štrbské pleso - Mostíky

11:00-16:00

TANAP zóna

Popradské pleso