GENIUS LOCCI

„Ela a Kery, dve sestry a spriaznení hudobníci, to je náš projekt GENIUS LOCCI nesúci sa v žánroch indie folk/dream pop s autorskou tvorbou, spievanou v angličtine. Za tri roky svojej existencie sme odohrali množstvo koncertov v kluboch, ale aj na hudobných a filmových festivaloch a kade tade.

Minulé leto sa naša túžba zhmotniť skladby, ktoré bolo možné počuť doteraz len na koncertoch, zrealizovala nahrávkou debutového CD „PRESENCE“. Album obsahuje okrem týchto skladieb v duchu živých vystúpení aj ďalšie CD s príznačným názvom „PRESENTS“. Nové aj staršie skladby v pôvodnom znení „priamo z detskej izby“, bez kapelnej úpravy, nahraté v domácom štúdiu.

Tešíme sa, že naša vekom aj existenciou mladá kapela GENIUS LOCCI má tú česť odohrať pre vás v Tatrách 2 príjemné koncerty. V piatok 1. septembra na Hrebienku a v sobotu 2. septembra na Skalnatom plese.

Obe nás nadchlo, že naša hudba konečne zaznie vo svojom „prirodzenom prostredí”. Vznikala totiž často v prírode, v horách a do hôr sa vďaka Tatra Flowers opäť vráti, už v reálnej forme – v koncertnej podobe.
 Môže tak osloviť množstvo (aj náhodných) divákov a milovníkov dobrej hudby. Magické prostredie dá vyznieť citlivosti autorskej výpovede a celá kapela sa už teší na jedinečný zážitok, ktorý bude môcť zdieľať s návštevníkmi tohto výnimočného festivalu.“

Tešíme sa na vás, Ela a Kery